Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Operations
da: Handlinger

en: Priority
da: Prioritet

en: Edit
da: Redigér

en: Variants
da: Varianter

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens
