Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Operations
es: Operaciones

en: Priority
es: Prioridad

en: Edit
es: Editar

en: Display
es: Presentación

en: Variants
es: Variantes

en: Change frequency
es: Frecuencia de cambio
