Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Priority
is: Forgangur

en: Edit
is: Breyta

en: Display
is: Sýna
