Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Display
lt: Rodymas

en: Variants
lt: Variantai
