Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Edit
nl: Bewerken

en: Display
nl: Weergeven

en: Variants
nl: Varianten

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie
