Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Operations
oc: Accions

en: Priority
oc: Prioritat

en: Edit
oc: Modificar

en: Display
oc: Afichatge

en: Variants
oc: Variantas

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence
