Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Operations
pl: Operacje

en: Priority
pl: Priorytet

en: Edit
pl: Edytuj

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Variants
pl: Warianty

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian
