Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Operations
sk: Operácie

en: Priority
sk: Priorita

en: Edit
sk: Upraviť

en: Display
sk: Zobraziť
