Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: Display
bg: Дисплей
