Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག
