Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Display
el: Εμφάνιση
