Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Operations
et: Toimingud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Edit
et: Muuda

en: Display
et: Kuva

en: Variants
et: Variandid
