Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Display
fi: Näyttö

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys
