Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Display
gu: પ્રદર્શન
