Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Priority
he: עדיפות

en: Edit
he: עריכה

en: Display
he: תצוגה

en: Variants
he: וריאנטים
