Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Display
hy: Ցուցադրել
