Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Operations
it: Operazioni

en: Priority
it: Priorità

en: Edit
it: Modifica

en: Display
it: Visualizzazione

en: Variants
it: Varianti

en: Change frequency
it: Cambia frequenza
