Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Operations
uk: Операції

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Edit
uk: Редагувати

en: Display
uk: Показ

en: Variants
uk: Варіанти

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Change frequency
uk: Частота зміни
