Simple XML sitemap Page Manager (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Display
bs: Prikaz
