Simple XML sitemap Page Manager (2.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Priority
fr: Priorité

en: Edit
fr: Modifier

en: Display
fr: Affichage

en: Variants
fr: Variantes

en: Change frequency
fr: Fréquence de changement
