Simple XML sitemap Page Manager (2.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
