Simple XML sitemap Page Manager (2.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Operations
hr: Operacije

en: Priority
hr: Prioritet

en: Edit
hr: Uredi

en: Display
hr: Prikaz
