Simple XML sitemap Page Manager (2.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ
