Simple XML sitemap Page Manager (2.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Operations
ru: Операции

en: Priority
ru: Приоритет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Display
ru: Отображение

en: Variants
ru: Варианты

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Change frequency
ru: Изменить частоту обновления

en: Simple XML Sitemap
ru: Простая XML-карта сайта
