Simple XML sitemap Page Manager (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Display
ta: காட்சி
