Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Operations
gl: Operacións

en: Priority
gl: Prioridade

en: Edit
gl: Editar

en: Display
gl: Visualización
