Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Operations
ja: 操作

en: Priority
ja: 優先度

en: Edit
ja: 編集

en: Display
ja: 表示
