Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Operations
lv: Darbības

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Edit
lv: Labot

en: Display
lv: Ekrāns
