Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Edit
te: మార్చు

en: Display
te: చూపు
