Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Operations
tr: İşlemler

en: Priority
tr: Öncelik

en: Edit
tr: Düzenle

en: Display
tr: Gösterim

en: Variants
tr: Değişkeler
