Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Operations
fa: عملیات

en: Priority
fa: اولویت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Display
fa: نمایش
