Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Operations
sl: Operacije

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: Display
sl: Prikaz
