Simple XML sitemap Page Manager (2.0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Operations
sv: Funktioner

en: Priority
sv: Prioritet

en: Edit
sv: Redigera

en: Display
sv: Visa

en: Variants
sv: Varianter

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: The priority this display will have in the eyes of search engine bots.
sv: Den prioritet som denna visning kommer att ha i sökmotorerna.
