Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Never
ar: أبدا

en: Published
ar: منشور

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Features
ar: الخصائص

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول
