Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Never
ast: Nunca

en: Published
ast: Espublizáu

en: Configuration
ast: Configuración
