Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında
