Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Published
be: Апублікавана

en: Configuration
be: Налады

en: Features
be: Функцыі

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб
