Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
