Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
