Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
