Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Base URL
ca: URL base

en: Yearly
ca: Anualment

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
