Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Yearly
cs: Ročně

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Default priority
cs: Výchozí priorita

en: Change frequency
cs: Četnost změn
