Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Never
cy: Byth

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
