Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Published
da: Udgivet

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Default priority
da: Standard prioritet

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens
