Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Hourly
de: Stündlich

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Yearly
de: Jährlich

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Default priority
de: Standardpriorität

en: Change frequency
de: Änderungsfrequenz
