Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Default priority
el: Προκαθορισμένη προτεραιότητα
