Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Published
et: Avaldatud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Features
et: Omadused

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: Default priority
et: Vaikimisi prioriteet
