Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Published
fi: Julkaistu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Default priority
fi: Oletusprioriteetti

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys
