Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Daily
is: Dagliga

en: Weekly
is: Vikuliga

en: Never
is: Ongantíð

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
