Simple Sitemap XML (1.1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Default priority
gl: Prioridade por defecto
